O spoločnosti

Spoločnosť EMES s.r.o. bola založená v roku 1993 pánom Ing. Štefanom Chladným. Od začiatku sa venovala zastúpeniu spoločnosti Armstrong International, zameriavajúcej sa na dodávky a správu paro-kondenzátnych systémov. V decembri 2018 zakúpili EMES s.r.o. bratia David a Filip a zaradili ich do skupiny firiem RUML Group. Spoločnosť EMES bola premenovaná na RUML Emes s.r.o.

Sídlo spoločnosti, bolo presunuté z Bánskej Bystrice do Bratislavy a RE sa začala venovať obchodnému zastúpeniu spoločnosti RUML s.r.o., ktorá je výhradným zastúpením firmy Klinger Fluid Control – výrobca priemyselných armatúr, Klinger Dichtungstenik – výrobca priemyselných tesnení, Armstrong International – výrobca zariadení pre správu kondenzátnych systémov a ostatných. S postupom času sa spoločnosť rozrástla o 2 obchodných zástupcov. Od roku 2019 pán Viliam Hager a od roku 2022 pán Andrej Rybecký. Obaja obchodní zástupcovia sa venujú komplexnej ponuke priemyselných armatúr, tesnení, odvádzačov kondenzátu a riešení pre paro-kondenzátne systémy. Po vzore firmy RUML, patrí medzi hlavné priemyselné odvetvia, petrochémia, energetika, teplárenstvo, gumárenský a papierenský priemysel.

Viac o spoločnosti

O RUML Group

Založenie prvej rodinnej firmy RUML v roku 1992 naštartovalo postupný proces budovania širšieho portfólia firiem zameraných na dodávky pre priemysel v Česku aj na Slovensku. Rozloženie portfólia a synergie jednotlivých firiem nám umožňuje byť ekonomicky stabilným a dôveryhodným obchodným partnerom pre našich zákazníkov.

128Zamestnancov
1992Založené
5Spoločností
309 milObrat 2022